خدمات زیبایی

دندانپزشکی زیبایی که علاوه بر ترمیم دندان ها به حفظ ساختار و ظاهر دندان کمک می کند امروزه مورد استقبال بسیاری از افراد واقع شده است، زیبایی دندان‌ها شامل بسیاری از درمان‌های دندانپزشکی خواهد بود که می تواند یک یا چند مورد از آن ها را شامل شود. خدمات دندانپزشکی زیبایی، ارتودنسی، روکش ها، لامینیت‌ها و حتی جرم گیری‌های ساده را نیز شامل می‌شود. ممکن است یک بیمار به یک یا چند مورد از درمان‌های زیبایی نیاز داشته باشد، گاهاً مشاهده می‌شود که مراجعین برای درمان های پر هزینه به پزشک مراجعه می کنند در حالی که نیاز دندان ها با یک جرم گیری ساده نیز برطرف خواهد شد.
بنابراین پیش از هر اقدامی برای زیبایی دندان‌ها به انتخاب دندانپزشک زیبایی خود اهمیت ویژه‌ای بدهید، دقت داشته باشید که انتخاب صحیح دندانپزشک ضامن زیبایی و ماندگاری دندان‌های شما خواهد بود و البته یک پزشک با تجربه خوب می‌داند که دندان‌های شما برای زیبایی نیازمند چه تغییراتی است.

هدف از دندانپزشکی زیبایی این است که فرد به یک لبخند ایده آل برسد و بتواند زیبا لبخند بزند و علاوه بر زیبایی از آن لذت ببرد، دندانپزشک زیبایی باید با توجه به اصول زیبایی دندان و با توجه به ترکیب و هارمونی خاصی که هر فرد نسبت به حالت کلی صورت ،چهره ، رنگ صورت ،گوشه های لب و بینی دارد بتواند به تعادلی منطقی دست پیدا کند و در واقع بتواند با توجه به ترکیب کلی چهره فرد دندان های بیمار را زیبا و شکیل نماید. نتیجه ی دقت در این موارد اصلاح طرح لبخند و ایجاد دندان هایی متوازن با چهره خواهد بود .

خدمات زیبایی دندان، دندانپزشکی، Dental Beauty
انتخاب دندانپزشک زیبایی نسبت به موارد یاد شده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، زیرا یک دندانپزشک ماهر و با تجربه علاوه بر داشتن علم و آگاهی در زمینه دندانپزشکی نیاز به ذوق هنری و تجربه ی بسیار زیاد در این زمینه دارد . زیرا فرم دهی به دندان ها نیاز به انتخاب رنگ دقیق وهمچنین طراحی لبخند متناسب با چهره دارد از این رو است که دندانپزشکی زیبایی علاوه بر دانش و مهارت دندانپزشکی با هنر و سلیقه و مهارت توام می باشد .
Dr. Mehran Amini - دکتر مهران امینی

Dr. Mehran Amini

The individual abilities and academic achievements and experiences of Dr. Mehran Amini's specialized fields in the field of dental implantation and beauty are as follows.
  • جراح دندانپزشک
  • ايمپلنتولوژيست
  • عضو انجمن ايمپلنتولوژي اروپا
  • عضو تيم بين‌المللي ICOI

Expertise & Precision

شما می‌توانید مشاوره تخصصی و رایگان دکتر مهران امینی را قبل از شروع خدمات داشته باشید. ارائه تشخیص دقیق و طرح درمان منوط به در اختیار داشتن رادیوگرافی‌های مربوطه میباشد